KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7931402
nr 793 1402
Akvarell
K. Lindroth, af Chapman, signerad, motivets mått: 29x40
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 26 november 2012
kl 17:51:36
1.500 kr
800 kr
1.300 kr